• Інтернет - магазин антикваріату і витворів мистецтва •

Оплата і доставка

Нижче описано умови доставки та оплати товару, замовленого в інтернет-магазині DECOVINA на території України!

*Умови міжнародної доставки ви можете уточнити у нашого менеджера.

Будь-який товар, що Вас цікавить можна отримати протягом 1-3 днів після оформлення замовлення. Всі деталі ВАЖЛИВО узгодити за номером телефону, вказаному на сайті.

 

Доставка товарів здійснюється двома способами:

  • Нова Пошта

Перевага такої доставки в тому, що товар можна отримати на будь-якому зручному для Вас відділенні Нової Пошти, а також детально оглянути товар перед тим, як зробити оплату. Упаковка та доставка входить у вартість.

Звертаємо Вашу увагу, що відправлення з дня прибуття знаходиться на відділенні 5 робочих днів! Якщо Ви не встигли її отримати, вона буде відправлена назад

  • Наш особистий кур'єр

Цей спосіб застосовується до особливо тендітних і цінних товарів нашої колекції. Він гарантує максимальну безпеку і збереження товару з індивідуальною доставкою товару від нашого складу до вашого місця розташування, але застосовується тільки, якщо в цьому є гостра необхідність. Здійснюється у великі міста України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса). Такий спосіб доставки розраховується індивідуально, залежно від вашого місця розташування, але є безкоштовним при замовленні на загальну вартість не менше ніж 30 тис. гривень. У цьому випадку потрібна передоплата на доставку, решту суми ви зможете сплатити при отриманні.

Дорогі клієнти, також звертаємо Вашу увагу, що у нас немає самовозу та кур'єрської доставки день в день.

Оплата можлива як при отриманні товару, так і повна передоплата на картку. У першому випадку необхідно внести передоплату тільки за транспортування товару, на випадок його повернення або вашої неявки до пункту видачі.

Якщо ж ви сумніваєтеся у якості товару або рівні нашої відповідальності, пропонуємо скористатися послугою «Накладений платіж»

  • Накладений платіж

При виборі цієї послуги ви маєте можливість детально оглянути товар, переконатися в його цілісності, а потім оплатити покупку. У цьому випадку вартість доставки збільшується на 20 грн. + 2% від суми замовлення (це оплата послуги Нової Пошти «Накладений платіж»).

У зв'язку з особливою крихкістю та цінністю асортименту нашого інтернет-магазину, ми дуже уважно ставимося до упаковки товарів. Наша упаковка захищає вироби від вологи та ударів.

Так що не хвилюйтесь, Ваша посилка доїде в цілісності.

Страховці підлягають товари, що схильні до пошкоджень.

«Нова Пошта» зобов'язується виплатити суму, зазначену в товарно-транспортній накладній, якщо з вини компанії вантаж прибув ушкодженим або загублений. У цьому випадку клієнту необхідно звернутися до керівника відділення та оформити акт та претензію.

Звертаємо Вашу увагу, що відкриття посилки слід зробити у присутності кур'єра.

Ми закликаємо своїх клієнтів бути пильними при отриманні посилки і, у разі виявлення слідів пошкодження, деформації або попереднього відкриття коробки, зафіксувати свої спостереження письмово в документі, що пред'являється кур'єром на підпис при отриманні, а також настійно рекомендуємо зробити фото посилки ДО та ПІСЛЯ відкриття. Надіслані нам усі ці матеріали дозволять пред'явити рекламацію поштовій службі та отримати покупцеві компенсацію за завдану шкоду.

У разі подібної ситуації просимо сповістити нас про це протягом 24 годин.