• Інтернет - магазин антикваріату і витворів мистецтва •

Про нас

DECOVINA — це не просто інтернет-магазин, це наша цінна колекція унікальних, рідкісних товарів з багатою історією та найтоншою естетикою

Як вона виникла? Якось ми самі зіткнулися з проблемою пошуку цінних та вишуканих речей, зрозуміли, що подібний ринок погано розвинений в Україні, та вирішили, що просто зобов'язані це виправити!

Наша головна місія — нести у світ красу, яка руйнує межі часу. Красу, яка змінює сприйняття, удосконалює смак та народжує стиль. Кожна річ у нашій колекції розповість вам свою унікальну історію та занурить у стан непідробного естетичного задоволення. А ми допоможемо вам знайти свій найцінніший екземпляр.

Ми вміємо ретельно відбирати найвишуканіші антикварні предмети для оформлення інтер'єру та екстер'єру, здатні задовольнити навіть найвищі вимоги. А будь-який екземпляр може стати як елітним подарунком, так і неповторним елементом вашого власного будинку.

Більшість товарів нашого інтернет-магазину – це вироби ручної роботи. Не секрет, що сьогодні подібні вироби є предметом колекціонування і високо цінується в усьому світі.

Пам'ятайте, що, купуючи антикварні речі, ви не лише даруєте собі красу, а й робите вигідну інвестицію, адже вартість такої покупки з часом не знецінюється, а навпаки – зростає з кожним роком!

Ми серйозно підходимо до питань надання інформації про товар та подальшу доставку придбаних товарів покупцю. В описі товарів ми повідомляємо їхні реальні габарити та робимо повний огляд реального зовнішнього стану. А також завжди уточнюємо наявність дефектів, якщо такі є.

Ми несемо відповідальність за те, щоб покупець міг мати найточніше уявлення про речі та її стан.

Крім того, ми в будь-який момент готові відповісти на запитання та надати додаткові фотографії за індивідуальним запитом. 

Всі фотографії та супутні матеріали відповідають дійсності та є авторською та інтелектуальною власністю нашої компанії.