• Інтернет - магазин антикваріату і витворів мистецтва •

Юлій КЛЕВЕР «Квітковий натюрморт»

  • Автор: Юлій КЛЕВЕР (Yuliy Yulevich II KLEVER, 1882-1942)
  • Період: 1916 рік
  • Матеріал, техніка: дерево, олія
  • Розміри, см: 32 х 22
Код товару: IIJ31
*щоб дізнатися вартість цього товару, залиште замовлення на «зворотний дзвінок» або зв'яжіться c нашим менеджером самостійно

Юлій КЛЕВЕР (Yuliy Yulevich II KLEVER, 1882-1942)
"Квітковий натюрморт", 1916 рік
дерево, олія
розміри: 32 х 22 cm
авторський підпис та рік створення справа внизу

 

Російський художник, живописець, автор класичних натюрмортів та пейзажів, постійний учасник виставок у Москві та Петербурзі, член товариства А. Куїнджі та Товариства художників.
Юлій народився в сім'ї знаменитого майстра живопису, професора Ю. Ю. Клевера, всі діти якого були талановиті від природи. Ю. Ю. Клевер (син) чи (молодший) - так називали старшого сина великого метра, навчався в майстерні батька, крок за кроком осягаючи ази майстерності.
У 1906-1908 роки він продовжив свою освіту в Німеччині в Мюнхенській академії мистецтв.
Після повернення з Європи займався творчістю, писав з натури натюрморти та пейзажі. У ранніх роботах особливо відчувається вплив батька: «Сосновий ліс» (1911), «Лісове селище на Чудському озері взимку» (1912). Ясність та простота композиції, ігнорування дрібних деталей та максимальне наближення до натури – ось що поєднувало майстрів двох різних поколінь.
Конюшина (молодший) відштовхнувшись від класичних основ російської школи живопису, намагався звільнитися від наслідування і шукав свій шлях у мистецтві. У його пейзажах зрілого періоду відчувається свіжість палітри, спад тяжкої емоційної напруги та вибір світлих та яскравих фарб.
В історію російського мистецтва Ю. Ю. Клевер (син) увійшов як майстер натюрморту, до якого найвиразніше проявилася індивідуальність художника. Найчастіше він писав букети квітів, фрукти, ягоди, гриби та овочі, а також натюрморти з рибою. Композиції його натюрмортів майже завжди класичні.
Натюрморти Ю. Ю. Клевер писав протягом усієї своєї творчості, багато з яких він робив на замовлення, повторюючи улюблені глядачем сюжети.